JELÍNEK - TOP PRODUKT s.r.o.

 

Prodej zboží vyráběného firmou Jelínek – Top Produkt, s.r.o. zajišťuje od 1.1.2013 její dceřiná firma A – Z služby škole, s.r.o., která se tímto stala výhradní prodejní společností firmy Jelínek – Top Produkt, s.r.o. pro Českou Republiku.

 


Jsme rádi, že jste navštívili internetové stránky společnosti Jelínek-Top Produkt s.r.o., která se již od r. 1991 řadí mezi přední výrobce školního a kancelářského nábytku, a manipulační techniky. Naše výrobky můžete naleznout ve školách a firmách nejen v České republice, ale také v zahraničí např. v Německu, Belgii, Francii, Slovensku a v dalších zemích.


Zabýváme se kompletní výrobou školního nábytku nejen do klasických tříd, ale také nábytkem do speciálních učeben, laboratoří, kabinetů, jídelen, šaten. Náš nábytek je určen k vybavení všech typů škol, školních zařízení i k vybavení kanceláří firem. Velkou pozornost věnujeme také potřebám těch nejmenších v mateřských školách a to nejen co se týče správné ergonomie, ale také vzhledem k bezpečnosti a funkčnosti nabízeného nábytku. Školní nábytek vyrábíme podle evropské normy ČSN EN 1729-1:2007.


Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a nabízíme komplexní řešení jeho požadavků. K dispozici je Vám proškolený personál, který je Vám ochoten pomoci při výběru nábytku, zaměří Váš prostor k vybavení, zpracuje cenovou nabídku i grafický 3D návrh interiéru.


Nedílnou součásti našeho výrobního programu je také výroba manipulační techniky. Nabízíme manipulační vozíky a rudle z hliníkových slitin, které jsou díky lehké a snadné manipulaci velmi oblíbené. Tyto výrobky vyvážíme zejména do zemí Evropské unie, kde si nalezly již své stabilní místo mezi zákazníky.


Veškeré námi nabízené výrobky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů a splňují nejpřísnější současné evropské normy.VŠECHNY UVEDENÉ CENY JSOU VČETNĚ 21% DPH.


03 letak_pc_ucebny

 

08 Letak_satny

 

04 letak_duben_2015_ms_druziny

 

 

  

 

 

AKČNÍ NABÍDKA
 

© 2011 JELÍNEK - TOP PRODUKT s.r.o.